Myślisz o zmianie zawodowej? Szukasz nowego wyzwania?

Znajdź pracę zgodną z Twoimi kompetencjami. 

Współpraca ze SMART Recruitment

niesie ze sobą możliwość przemyślanego rozwoju zawodowego. Zapraszamy do przesłania nam CV wraz z deklaracją, w jakim obszarze specjalizacji chciałbyś się rozwijać zawodowo. 

Jeżeli właśnie prowadzimy interesujący Cię projekt, a Ty spełniasz wymagania stawiane Kandydatom, zaaplikuj na niego – zwiększy to Twoje szanse i przyspieszy proces. Daj nam szansę na kontakt z Tobą i zaproszenie Cię do wzięcia udziału w rozmowach.

Dlaczego warto być SMART Kandydatem?

Twój rozwój zawodowy

W SMART Recruitment dbamy o stały kontakt z naszymi Kandydatami i aktualizację informacji o nich. Śledzimy zmiany w Twojej karierze. Poznajemy Ciebie i Twój cel zawodowy.  Wszystko po to, aby dobrać projekt najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Doświadczeni Konsultanci

Nasze 10 letnie doświadczenie w obszarze HR i sposób działania na rynku jest gwarantem, że będąc naszym Kandydatem, uczestniczysz wyłącznie w dopasowanych do Ciebie projektach. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie operacyjne. 

Nasz styl pracy

Odpowiedzialność, skuteczność i dopasowanie – te wartości wymieniają nasi Klienci, kiedy odpowiadają na pytanie „dlaczego pracują ze SMART Recruitment”. Jako nasz Kandydat możesz być pewny, że tak też będziemy pracować z Tobą.

Bezpieczeństwo

Wszelkie informacje dotyczące Twoich danych są zabezpieczone przed ujawnianiem osobom trzecim i będą wykorzystywane jedynie na potrzeby przeprowadzanych przez nas rekrutacji. SMART Recruitment przestrzega polityki „RODO” .

Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny