Wejdź z nami w świat rekrutacji.

Zapisz się na szkolenie

Sprawdź naszą ofertę szkoleń

Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych metodą SMART

Poszukiwanie talentów
z Linkedin
Marka pracodawcy
z wykorzystaniem Linkedin

Opinie uczestników

Pani Sylwia jest ludzka i zjawiskowa zarazem jako prowadząca. Jeśli chodzi o wiedzę – nie budzi żadnych wątpliwości, człowiek czuje, że może jej zaufać. Potrafi szczerze, realnie spojrzeć na kwestie branży rekrutacji, a przy wszystkim przebija się szacunek. Widać, że kocha pracę z ludźmi, natomiast nie ma miejsca na idealizowanie, zamiatanie pod dywan.

⎯ Anonimowy uczestnik

HR Manager, firma produkcyjna

Polecam szkolenie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rekrutacją, ale także osobom, które już pracują w tym obszarze. Trener ma szeroką wiedzę na temat rekrutacji oraz duże doświadczenie, którym się chętnie dzieli, informacje przekazuje w sposób przystępny, więc kilka godzin szkoleniowych leci bardzo szybko! Szczerze polecam!

⎯ Anonimowy uczestnik

Talent Acquisition Specialist, duża firma automotive

Polecam szkolenie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rekrutacją, ale także osobom, które już pracują w tym obszarze. Trener ma szeroką wiedzę na temat rekrutacji oraz duże doświadczenie, którym się chętnie dzieli, informacje przekazuje w sposób przystępny, więc kilka godzin szkoleniowych leci bardzo szybko. Polecam!

⎯ Anonimowy uczestnik

Senior Recruitment Specialist

Zapisz się na szkolenie