Podręcznik SMART – bądź mistrzem w prowadzeniu rekrutacji.

Podręcznik pisany przez praktyka i tylko z praktycznymi treściami.

Ponad 100 gotowych pytań, które ułatwią ci weryfikację doświadczeń, sprawdzenie kompetencji i motywacji Kandydata.

PODRĘCZNIK REKRUTACJA SMART 

Podręcznik podpowie, jak selekcjonować CV, ułożyć scenariusz rozmowy, co zrobić kiedy Kandydat nie odpowiada na pytania i kiedy nie wiesz jakie pytanie zadać.

Nie musisz być zawodowym rekruterem, by kupić podręcznik!

Podręcznik REKRUTACJA SMART:

  • Ten podrcznik to moje 20 lat praktyki w obszarze rekrutacji, to setki, jeśli nie tysiące procesów rekrutacyjnych w których wykorzystuje wszystkie treści z tej książki. To podpowiedzi dla tych, którzy potrzebują skuteczniej dobierać kandydatów i unikać błędów w procesie rekrutacji.
  • Książka powstała z myślą o menedżerach, którzy samodzielnie rekrutują do swoich zeespołów, ale będę zaszczycona jeśli kupią je osoby z HR i rekruterzy.
  • To  książka, która zawiera zestaw gotowych pytań i podpowiedzi byś samodzielnie mógł prowadzić swoje procesy rekrutacyjne. Od analizy CV po wybór najbardziej dopasowanego kandydata.
  • W podręczniku znajdziesz ponad 120 gotowych pytań do użycia podczas wywiadu.
  • Wiele praktycznych podpowiedzi jak weryfikować kompetencje, motywację kandydata, by uniknąć porażek rekrutacyjnych.
  • Dzięki moim podpowiedziom, będziesz mógł skutecznie ocenić, czy dany kandydat spełnia wymagania stanowiska i czy będzie dopasowany do Twojego zespołu i firmy.

Podręcznik REKRUTACJA SMART możesz zamówić samodzielnie, możesz też zakupić 2h konsultacje po przeczytaniu jego treści, a także zapisać się na szkolenie Rekrutacja SMART, z wykorzystaniem jego treści.