• Wrocław

Dla klienta, międzynarodowej firmy z branży powiązanej z motoryzacją, poszukujemy:

Specjalista/specjalista ds. zakupów z j. angielskim (senior, mid)

Miejsce pracy: Wrocław (możliwa praca hybrydowa)

Klient oferuje:

– umowę o pracę (pierwsza na czas 6 m-cy, potem na czas nieokreślony);

– wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: 8 000 – 12 000 brutto;

– pakiet benefitów: dofinansowanie do Mutlisport, Enelmed, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;

– możliwość rozwoju i korzystania z wiedzy doświadczonego zespołu.

Kluczowe zadania na stanowisku:

– przygotowywanie strategii zakupowej oraz jej realizacja;

– poszukiwanie dostawców i negocjacje cenowe;

– ustalanie kontraktów;

– realizacja procesu kwalifikacji dostawców we współpracy z działem jakości;

– tworzenie procedur i instrukcji procesów związanych z procesem zakupowym;

– udział w procesie oceny dostawców, audyty u dostawców oraz okresowe analizy rynku dostawców (lokalne i regionalne)

– utrzymanie poprawności danych w ERP

–  bliska współpraca z działami inżynierii, zarządzania projektami oraz logistyką, udział w projektach.

Wymagania:

– doświadczenie z zakupami projektowymi, indirect ale też około produkcyjnymi;

– umiejętności sourcingowe, doświadczenia w kwalifikacji i ocenie dostawców,

– umiejętność pracy z umowami, negocjowania i budowania relacji z dostawcami,

– znajomość rysunku technicznego,

– samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,

–  bardzo dobry j. angielski w mowie i piśmie.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę smartrecruitment.elementapp.ai.