• Finanse i księgowość
  • Polkowice

Dla klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Senior Controlling Specialist

Obszar działania: Polkowice

Klient oferuje:

premia roczna uzależniona od zakładowych i indywidualnych osiągniętych celów (KPI) od 80 – 120 % miesięcznego wynagrodzenia

dofinansowanie do kantyny w kwocie 8 zł/dzień obecności / odbicia,

Medicover sport, lekarz, pielęgniarka,

2x w tygodniu owoce,

z ZFŚS wczasy pod gruszą i dodatkowa kwota na święta

Kluczowe zadania na stanowisku:

Udział w procesie zamknięcia finansowego okresu sprawozdawczego (sprawdzenie poprawności i kompletności danych, bieżące korygowanie i wyjaśnianie ze współpracy z pozostałymi jednostkami w organizacji, alokacja kosztów),

Udział w sporządzaniu kompletnych planów finansowych krótkoterminowych (do 6 miesięcy), budżetów rocznych oraz planów wieloletnich (>5lat),

Analiza wyników spółki w porównaniu do budżetu rocznego, planu krótkoterminowego lub historycznego okresów (rachunek zysków i strat oraz bilans),

Przygotowanie raportów na potrzeby Centrali i potrzeby wewnętrzne (P&L, Bilans, Cash Flow, Realizacja Planu Inwestycyjnego),

Administrowanie Aplikacji do zarządzania Budżetem,
Rozwój Narzędzi Controllingowych i Systemów Raportowania,

Analiza kosztów wytworzenia w zakresie materiałów, robocizny i kosztów bezpośrednich,

Analizowanie wyników wg wyrobów gotowych w wyodrębnionej jednostce biznesowej fabryki,

Uczestnictwo w implementacji modułu SAP CO oraz modułów PP/MM

Oczekiwania klienta:

Minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie Controllingu, najlepiej w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

Znajomość języka angielskiego,

Znajomość SAP FI-CO,

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel, ile widziana znajomość Power BI.

Znajomość rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej (Bilans, Rachunek Zysków i Strat, Cash Flow),

Pożądane cechy: komunikatywność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność pracy koncepcyjnej oraz sumienność,

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę smartrecruitment.elementapp.ai.