Do naszego butikowego biura rekrutacji poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla managerskiego (firmy produkcyjne, w tym automotive).
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów.
  • Przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przygotowywanie rekomendacji (w języku polskim oraz angielskim).
  • Opieka nad kandydatem (stały kontakt na każdym etapie procesu rekrutacyjnego).
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem.
  • Pozyskiwanie Klientów.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum dwuletniego doświadczenie w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego szczebla managerskiego.
  • Umiejętności docierania do kandydatów pasywnych metodą: direct search, headhunting.
  • Umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych.
  • Umiejętności prowadzenia kilku projektów jednocześnie.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego – pozwalającego na swobodną komunikację.
  • Wysoko rozwiniętej komunikatywności, samodzielności oraz umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Chęci do wspólnego świętowania sukcesów 🙂

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych i / lub otwartość do jednoczesnej sprzedaży projektów rekrutacyjnych.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy (liczony od zamkniętego projektu rekrutacyjnego).
  • Szkolenia na start.
  • Pracę według metody SMART.
  • Swobodę w działaniu.
  • Atrakcyjną lokalizacja biura.
  • Pyszną kawę 🙂

Aby zaaplikować na stanowisko wyślij dokumenty/zapytanie na e.trzcinska@smartrecruitment.pl