• Utrzymanie ruchu
  • Polkowice

Dla klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej w Polkowicach poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Obszar działania: Polkowice

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzeniowy
  • Szansa na rozwój kariery i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności
  • Zestaw świadczeń obejmujący m.in. dofinansowanie do karty Medicover Sport, firmową kantynę oraz dodatki wakacyjne i świąteczne z ZFŚS
  • Pozytywną atmosferę w pracy

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z producentami i serwisami maszyn
  • Analiza problemów i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Programowanie i diagnostyka systemów automatyki
  • Wsparcie w wdrażaniu nowych projektów do produkcji seryjnej
  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną

Oczekiwania klienta:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki to m.in. Automatyka i Robotyka, Mechatronika i pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość schematów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Zrozumienie konstrukcji i budowy maszyn
  • Dobrze rozwinięte umiejętności programowania sterowników PLC, w tym w szczególności systemu Mitsubishi
  • Znajomość programowania i obsługi robotów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Staranność, dbałość o szczegóły, terminowość
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę smartrecruitment.elementapp.ai.