SMART Recruitment

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana około 20-30 km od Legnicy.

To właśnie dla niego poszukujemy doświadczonego HR Managera, który będzie odpowiedzialny za budowanie i realizację strategii HR w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym partnerem dla zarządu oraz managementu, wspierając rozwój organizacji i promując kulturę opartą na wartościach.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i wdrażanie strategii HR zgodnie z celami firmy
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi, szkoleniowymi i rozwojowymi
  • Współpraca z działami operacyjnymi w zakresie planowania zasobów ludzkich
  • Monitorowanie i analiza wskaźników HR w celu ciągłego doskonalenia procesów
  • Kreowanie i promowanie korporacyjnej kultury organizacyjnej
  • Zarządzanie zespołem HR
  • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy na lokalnym rynku
  • Tworzenie kultury organizacyjnej opartej na partnerstwie oraz rozwoju

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku HR Managera w firmie produkcyjnej powyżej 500 pracowników
  • Dobra / bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w budowaniu i realizowaniu strategii HR
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem HR
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów HRowych
  • Umiejętności analityczne i strategiczne
  • Umiejętność budowania relacji i współpracy na wszystkich szczeblach organizacji
  • Nastawienie na ciągły rozwój i partnerską współpracę

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Auto służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ambitnych projektów w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na biuro@smartrecruitment.pl