• Finanse i księgowość
  • Łódź

SMART Recruitment

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której poszukujemy doświadczonego i dynamicznego Dyrektora Finansowego Grupy. Siedziba naszego Klienta zlokalizowana jest 50 km od Łodzi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie działem finansowym, wspieranie strategicznych decyzji zarządu oraz zapewnienie stabilności finansowej firmy.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie rozproszonym zespołem finansowym liczącym ponad 10 osób (2 lokalizacje).
  • Prowadzenie kompleksowych analiz finansowych oraz raportowanie wyników finansowych Grupy.
  • Tworzenie i wdrażanie polityki finansowej Grupy.
  • Uczestnictwo w procesach due diligence.
  • Wsparcie strategicznych decyzji zarządu poprzez dostarczanie rzetelnych danych i analiz finansowych.
  • Monitorowanie i zarządzanie przepływami pieniężnymi oraz budżetowaniem.
  • Zapewnienie zgodności działań finansowych z obowiązującymi przepisami prawnymi i regulacjami.
  • Optymalizacja procesów finansowych oraz wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania finansami w firmie.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych związanych z finansami, w tym w zarządzaniu zespołem.
  • Minimum 10 lat doświadczenia w obszarze finansowym.
  • Udokumentowane doświadczenie w procesach due diligence.
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Doskonałe umiejętności analityczne i strategiczne.
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości i przepisów podatkowych.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Mile widziane doświadczenie związane z zarządzaniem finansami grupy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z wysoką premią roczną uzależnioną od osiąganych wyników.
  • Opiekę medyczną.
  • Pakiet sportowy.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Miesięczny dodatek do paliwa.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na biuro@smartrecruitment.pl