O nas

Eksperci rynku pracy

o nas

Jesteśmy po to, by wspierać Twój biznes wyborem najlepszych ludzi, z którymi osiągniesz sukces!

5

Profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta.

5

Obszerne portfolio usług w zakresie rekrutacji i doradztwa.

5

Autorskie metody rekrutowania Kandydatów.

5

Analiza Twojego biznesu w celu dostarczenia najlepszych Kandydatów.

5

Wykwalifikowany zespół doradców – Konsultantów.

5

Nowoczesne metody rekrutacji i aktywnego pozyskiwania Kandydatów.

5

Proponowanie odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do potrzeb.

5

Mamy przestrzeń i czas na biznes z Klientem, który jest gotowy powierzyć nam procesy rekrutacji i selekcji pracowników.

Łączymy ludzi od 10 lat

10

Nasz zespół

Firmę SMART Recruitment tworzą specjaliści z różnych dziedzin. W wyniku kilkuletniego doświadczenia w różnych branżach nasi eksperci bardzo dobrze znają, a także realizują wymagania i potrzeby swoich Klientów oraz Kandydatów na określone stanowiska.

Sylwia Kłyczek

Sylwia Kłyczek

Manager/Konsultant

s.klyczek@smartrecruitment.pl

Manager Zarządzający/Headhunter/Edukator. Twórca marki i autorskiej metody rekrutacji SMART. Doświadczona manager z 14-letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa personalnego oraz HR. Od 10 lat aktywny Rekruter, Headhunter opierający procesy doboru Kandydatów na relacjach z Kandydatami oraz metodzie direct search i networkingu. Specjalizuje się w rekrutacjach managerskich do firm produkcyjnych, a w szczególności rekrutacjach w obszarze HR i Finansów. Certyfikowany Konsultant metody selekcji ukierunkowanej, opartej o wywiad behawioralny. Absolwentka Podyplomowego Studium „Nowoczesne Zarządzanie Kadrami” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczony trener metod selekcji i rekrutacji pracowników
Certyfikowany Konsultant Extendend DISC. Autor narzędzia rekrutacyjnego SMARTowa rekrutacja, która w czerwcu 2019r. zadebiutowała na rynku.

Anna Spirydoniuk

Anna Spirydoniuk

Konsultant ds. rekrutacji

a.spirydoniuk@smartrecruitment.pl

Rekruter,  doradca i specjalista rynku pracy. Posiada 11-letnie doświadczenie w obszarze HR. Ze SMART Recruitment związana od początku działalności. Z wykształcenia politolog i pedagog. Praca z ludźmi i dla ludzi daje jej motywację do pracy. Poczucie odpowiedzialności za losy Kandydatów oraz firm, z którymi współpracuje, napędza ją do działania. Realizuje projekty rekrutacyjne, przede wszystkim w obszarze produkcji i engineeringu na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego. Główne metody pozyskiwania Kandydatów, które stosuje to headhunting i direct search. Działa dwutorowo – z jednej strony monitoruje działania ważnych graczy na rynku, a z drugiej – dzięki budowaniu stałej sieci Kandydatów, zna pracowników (ich kompetencje, oczekiwania i plany rozwoju). 

Monika Sikorska

Monika Sikorska

Konsultant ds. rekrutacji

m.sikorska@smartrecruitment.pl

Rekruter z 6-letnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji, od 4 lat związana ze SMART Recruitment. Z wykształcenia Pedagog. Specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska specjalistyczne i managerskie w obszarze jakości, zakupów, logistyki, łańcucha dostaw i engineeringu w woj. dolnośląskim, łódzkim oraz opolskim. Pracuje głównie w oparciu o direct search i headhunting. Z powodzeniem zrealizowała 50 rekrutacji, w tym ok. 20 na stanowiska managerskie. Jednym z jej największych sukcesów jest zamknięcie procesów rekrutacyjnych na niszowe stanowiska, np. Główny Technolog Malarni KTL, Business Equipment Pricing Manager na podstawie dopasowanej rekomendacji jednego Kandydata. Cechuje ją profesjonalizm, budowanie długofalowych relacji z Klientami i Kandydatami oraz dokładność w dopasowywaniu Kandydatów do potrzeb Klientów i kultury organizacji. Dokładne analizowanie potrzeb, skutkuje opracowaniem dobrej strategii i realizowaniem projektów rekrutacyjnych z sukcesami.

Filip Waszak

Filip Waszak

Recruitment Senior Team Leader

f.waszak@smartrecruitment.pl

Z wykształcenia filolog i inżynier zarządzania produkcją. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska kierownicze i specjalistyczne w obszarze Engineering&Operations. Zrealizował ponad 60 rekrutacji dla firm produkcyjnych na Dolnym Śląsku na stanowiska tj. Kierownik Produkcji, Kierownik Jakości, Kierownik Logistyki i wiele innych związanych z jakością, produkcją, procesem, BHP i zakupami.  Pracuje głównie stosując narzędzia direct search oraz headhunting. Dociera bezpośrednio do Kandydatów firm o podobnym profilu działalności lub o podobnych procesach czy kulturze. Rekrutuje w języku angielskim, rosyjskim, włoskim i niemieckim.

Ewelina Trzcińska

Ewelina Trzcińska

Konsultant ds. rekrutacji

e.trzcinska@smartrecruitment.pl

Skuteczny Rekruter z ponad 8 – letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczynała w agencjach pracy. Posiada duże doświadczenie zarówno w realizowaniu projektów rekrutacyjnych, jak i w sprzedaży usług. Specjalizuje się w pozyskiwaniu Kandydatów (głównie metodą direct search i headhunting) na stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem, logistyką oraz obszarem IT.

W codziennej pracy ceni przejrzystą komunikację z Klientem i Kandydatami. Jak sama twierdzi, kluczem do sukcesu jest uważne badanie potrzeb Klienta i nieszablonowe podejście do poszukiwania nowych form dotarcia do Kandydata oraz dopasowanie Kandydata do organizacji. Absolwentka kierunku HR Business Partner na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Otwarta na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności.