O nas

Agencja headhunterska

o nas

Jesteśmy po to, by wspierać Twój biznes wyborem najlepszych ludzi, z którymi osiągniesz sukces!

5

Profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta.

5

Obszerne portfolio usług w zakresie rekrutacji i doradztwa HR.

5

Autorska metoda rekrutowania Kandydatów.

5

Analiza Twojego biznesu w celu dostarczenia najlepszych Kandydatów.

5

Wykwalifikowany zespół Konsultantów.

5

Nowoczesne metody rekrutacji i aktywnego pozyskiwania Kandydatów.

5

Proponowanie odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do potrzeb.

5

Mamy przestrzeń i czas na biznes z Klientem, który jest gotowy powierzyć nam procesy rekrutacji i selekcji pracowników.

Łączymy ludzi od 10 lat

10

Nasz zespół

SMART Recruitment tworzą specjaliści z różnych dziedzin. Doświadczenia w różnych branżach sprawiają, że eksperci bardzo dobrze znają, a także realizują wymagania i potrzeby Klientów oraz Kandydatów w zakresie diagnozy kompetencji i dopasowania pod kątem oferty i wymogów.
Nasz zespół:
Sylwia Kłyczek

Sylwia Kłyczek

Manager/Konsultant

Manager Zarządzający/Headhunter/Trener i konsultant HR. Twórca marki i autorskiej metody rekrutacji SMART. Doświadczona manager z 16-letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa personalnego oraz HR. Od 14 lat aktywny Rekruter, Headhunter opierający procesy doboru Kandydatów na relacjach z Kandydatami oraz metodzie direct search i networkingu. Specjalizuje się w rekrutacjach managerskich do firm produkcyjnych, a w szczególności rekrutacjach w obszarze HR i Finansów. Certyfikowany Konsultant metody selekcji ukierunkowanej. Absolwentka Podyplomowego Studium „Nowoczesne Zarządzanie Kadrami” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczony trener metod selekcji i rekrutacji pracowników
Certyfikowany Konsultant Extendend DISC i Harrison Assessment.
Autor narzędzia rekrutacyjnego SMARTowa rekrutacja, która w czerwcu 2019r. zadebiutowała na rynku.

Patrycja Litwin

Patrycja Litwin

Konsultant ds rekrutacji

Związana z branżą HR od momentu studiów. Jej praca magisterska na temat trendów na rynku pracy została nagrodzona przez Minister Pracy i Polityki Społecznej. Swoje kompetencje w obszarze HR nabyła pracując we wrocławskim HR-tech startupie, gdzie ściśle współpracowała z kadrą managerską i pracownikami, aby skutecznie uruchamiać systemy sugestii pracowniczych. Ma duże doświadczenie zarówno w obszarze customer, jak i employee experience, co przekłada bezpośrednio na język rekrutacji. Dba o to, żeby rozmowy odbywały się w przyjemnej atmosferze. Uwielbia rekrutować na stanowiska związane z e-commerce, marketingiem oraz IT.

Patrycja cały czas rozwija swoje kompetencje, oprócz studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym, ukończyła studia podyplomowe User Experience Design oraz rozpoczęła studia z Psychologii Społecznej na SWPS.

Patrycja studiowała i mieszkała za granicą, dzięki czemu rekrutuje w języku angielskim i hiszpańskim.

Irmina Wrzosek - Morawska

Irmina Wrzosek - Morawska

Senior Consultant

 Doświadczony praktyk w obszarze sprzedaży B2B dla firm produkcyjnych oraz budowania zespołów.

Zarządzała zespołami: sprzedaży i marketingu, zaopatrzenia, zamówień publicznych i zespołem magazynowym. Jest przekonana, że kluczem do sukcesu firmy jest dobrze dobrany (także pod kątem różnorodności talentów) oraz mądrze/świadomie zarządzany zespół.

Headhunter specjalizujący się w rekrutacjach na stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem, jakością i produkcją/inżynieringiem.

Stawia na długotrwałe relacje. Inspirują ją ludzie. Lubi uczyć się nowych rzeczy i jednocześnie dzielić się wiedzą z innymi – ostatnio jako wykładowca WSB Wrocław/Opole:).

Irmina w Smart Recruitment prowadzi procesy w języku niemieckim, jej pasją jest praca z Klientami z obszaru DACH.

 

Joanna Wierszin

Joanna Wierszin

Konsultant ds rekrutacji

Rekruter z ponad 3 – letnim doświadczeniem zawodowym. Swoje pierwsze doświadczenia rekrutacyjne zdobywała w  dużej firmie logistycznej prowadząc projekty zarówno blue jak i white collars. W swojej pracy skupia  się na pozyskiwaniu kandydatów głównie metodą direct search. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska związane ze sprzedażą, logistyką, administracją, HR oraz obszarem IT.

Uważa, że w pracy rekrutera kluczowa jest ścisła współpraca  z Kandydatem i Klientem. Dużą uwagę zwraca na dobre zbadanie potrzeb Klienta, aby każdy zamykany projekt rekrutacyjny kończył się perfekcyjnym dopasowaniem (stanowisko, szef / zespół, firma). Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Aktualnie sfocusowana na rozwoju w rekrutacjach w branży IT.

Rekrutuje w języku angielskim

 

Ewelina Trzcińska

Ewelina Trzcińska

Manager zespołu rekrutacji

Skuteczny Rekruter z ponad 8 – letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczynała w agencjach pracy. Posiada duże doświadczenie zarówno w realizowaniu projektów rekrutacyjnych, jak i w sprzedaży usług. Specjalizuje się w pozyskiwaniu Kandydatów (głównie metodą direct search i headhunting) na stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem, logistyką oraz obszarem IT.

W codziennej pracy ceni przejrzystą komunikację z Klientem i Kandydatami. Jak sama twierdzi, kluczem do sukcesu jest uważne badanie potrzeb Klienta i nieszablonowe podejście do poszukiwania nowych form dotarcia do Kandydata oraz dopasowanie Kandydata do organizacji. Absolwentka kierunku HR Business Partner na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Otwarta na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności.