O nas

Eksperci rynku pracy

o nas

Jesteśmy po to, by wspierać Twój biznes wyborem najlepszych ludzi, z którymi osiągniesz sukces!

5

Profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta.

5

Obszerne portfolio usług w zakresie rekrutacji i doradztwa.

5

Autorskie metody rekrutowania Kandydatów.

5

Analiza Twojego biznesu w celu dostarczenia najlepszych Kandydatów.

5

Wykwalifikowany zespół doradców – Konsultantów.

5

Nowoczesne metody rekrutacji i aktywnego pozyskiwania Kandydatów.

5

Proponowanie odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do potrzeb.

5

Mamy przestrzeń i czas na biznes z Klientem, który jest gotowy powierzyć nam procesy rekrutacji i selekcji pracowników.

Łączymy ludzi od 10 lat

10

Nasz zespół

Firmę SMART Recruitment tworzą specjaliści z różnych dziedzin. W wyniku kilkuletniego doświadczenia w różnych branżach nasi eksperci bardzo dobrze znają, a także realizują wymagania i potrzeby swoich Klientów oraz Kandydatów na określone stanowiska.

Sylwia Kłyczek

Sylwia Kłyczek

Manager/Konsultant

s.klyczek@smartrecruitment.pl

Manager Zarządzający/Headhunter/Edukator. Twórca marki i autorskiej metody rekrutacji SMART. Doświadczona manager z 14-letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa personalnego oraz HR. Od 10 lat aktywny Rekruter, Headhunter opierający procesy doboru Kandydatów na relacjach z Kandydatami oraz metodzie direct search i networkingu. Specjalizuje się w rekrutacjach managerskich do firm produkcyjnych, a w szczególności rekrutacjach w obszarze HR i Finansów. Certyfikowany Konsultant metody selekcji ukierunkowanej, opartej o wywiad behawioralny. Absolwentka Podyplomowego Studium „Nowoczesne Zarządzanie Kadrami” na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczony trener metod selekcji i rekrutacji pracowników
Certyfikowany Konsultant Extendend DISC. Autor narzędzia rekrutacyjnego SMARTowa rekrutacja, która w czerwcu 2019r. zadebiutowała na rynku.

Filip Waszak

Filip Waszak

Recruitment Senior Team Leader

f.waszak@smartrecruitment.pl

Z wykształcenia filolog i inżynier zarządzania produkcją. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska kierownicze i specjalistyczne w obszarze Engineering&Operations. Zrealizował ponad 60 rekrutacji dla firm produkcyjnych na Dolnym Śląsku na stanowiska tj. Kierownik Produkcji, Kierownik Jakości, Kierownik Logistyki i wiele innych związanych z jakością, produkcją, procesem, BHP i zakupami.  Pracuje głównie stosując narzędzia direct search oraz headhunting. Dociera bezpośrednio do Kandydatów firm o podobnym profilu działalności lub o podobnych procesach czy kulturze. Rekrutuje w języku angielskim, rosyjskim, włoskim i niemieckim.

Ewelina Trzcińska

Ewelina Trzcińska

Konsultant ds. rekrutacji

e.trzcinska@smartrecruitment.pl

Skuteczny Rekruter z ponad 8 – letnim doświadczeniem zawodowym. Swoją przygodę z rekrutacją rozpoczynała w agencjach pracy. Posiada duże doświadczenie zarówno w realizowaniu projektów rekrutacyjnych, jak i w sprzedaży usług. Specjalizuje się w pozyskiwaniu Kandydatów (głównie metodą direct search i headhunting) na stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem, logistyką oraz obszarem IT.

W codziennej pracy ceni przejrzystą komunikację z Klientem i Kandydatami. Jak sama twierdzi, kluczem do sukcesu jest uważne badanie potrzeb Klienta i nieszablonowe podejście do poszukiwania nowych form dotarcia do Kandydata oraz dopasowanie Kandydata do organizacji. Absolwentka kierunku HR Business Partner na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Otwarta na ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności.