• Production
  • Łódź

Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicach Łodzi- szukamy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Inżynier Procesu

Zakres obowiązków:

– organizacja procesu produkcyjnego,

– rozwiązywanie problemów produkcyjnych,

– opracowywanie projektów usprawnień i proponowanie nowych rozwiązań optymalizujące proces (montaż, obróbka mechaniczna),

– tworzenie dokumentacji procesowej (standardów, instrukcji stanowiskowych, opisu procesów, procedur),

– udział w projektowaniu linii produkcyjnych, wdrażanie nowych technologii, zmian w procesach, dobór narzędzi),

– udział w odbiorach maszyn i nowych uruchomieniach,

– analiza raportów oraz zestawień wskaźników produkcyjnych,

– kontrola dokumentacji procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, opisu procesów, procedur).

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne (np. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Elektrotechnika, Matalurgia, Automatyka i Robotyka),

– znajomość j. angielskiego (poziom B2),

– min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– praktyczna znajomość zagadnień i procedur związanych z organizacją i planowaniem produkcji, a także eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,

– praktyczna znajomość procesu obróbki skrawaniem, montażu,

– znajomość programów służących do projektowania np. AutoCad, SolidWorks,

– doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji procesowej,

– umiejętność pracy w zespole,

– otwartość na zmiany,

– zdolności analityczne.

Klient oferuje:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

– możliwości rozwoju kompetencji,

– kontakt z nowoczesnymi technologiami.

by sending an email to f.waszak@smartrecruitment.pl