Project SQA

  • Full Time
  • Wrocław

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z Wrocławia- poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Project SQA

Zakres obowiązków

– aktywny współudział w opracowywaniu kolejnych faz rozwoju produktu zgodnie z zasadami APQP,

– uczestnictwo w Design Reviews – spotkania projektowe, weryfikacja dokumentacji dla komponentów,

– udział w procesie selekcji nowych dostawców (ocena, zdolność produkcyjna i audyty kwalifikacyjne dla potencjalnych dostawców),

– opracowywanie Instrukcji Kontroli oraz innych kryteriów akceptacji komponentów,

– analizowanie specyfikacji dotyczących komponentów,

– moderowanie rozwiązywania problemów jakościowych w projektach i na komponentach zgodnie z metodologia 8D,

– weryfikacja dokumentacji i zatwierdzenia PPAP dla nowych dostawców / komponentów,

– weryfikacja instrukcji kontroli i zbieranie danych przed SOP,

– skuteczne i efektywne działanie w metodologii Continuous Improvement.

Wymagania:

– min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Jakości w firmie produkcyjnej,

– wykształcenie wyższe techniczne,

– umiejętność budowania i podtrzymania dobrych relacji z dostawcą,

– znajomość ISO 9001:2015 oraz ISO/TS 16949:2009/IATF, a także VDA i AIAG,

– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

– znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych,

– znajomość narzędzi jakościowych 8D, Ishikawa, 5Why, APQP, PPAP, FMEA,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

– prawo jazdy kat. B,

– wysoka kultura osobista.

Klient oferuje:

– bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– pracę w międzynarodowym środowisku,

– uczestnictwo w ciekawych projektach,

– prywatną opieką medyczną,

– podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

– przyjazne środowisko pracy.

Dodaj swoje CV. Maksymalny rozmiar pliku to: 89 MB.