Inżynier Procesu

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej- szukamy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– wprowadzanie trwałej poprawy procesów, które przyniosą korzyści pod względem produktywności, jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska,

– współpraca w zakresie definiowania i industrializacji nowych produktów i możliwych modyfikacji,

– współpraca przy uruchamianiu nowych systemów i instalacji,

– współpraca przy analizach powtarzających się problemów jakościowych, a także problemów związanych ze sprzętem i systemami,

– współpraca z inżynierią produktu w zakresie wszystkich kwestii dotyczących produktu z punktu widzenia specyfikacji, industrializacji nowych produktów i możliwych modyfikacji,

– dbanie o aktualizację dokumentacji technicznej produktów,

Wymagania:

– wższe wykształcenie inżynierskie, z kierunkiem: mechanika, elektryka, organizacja przemysłu lub elektronika,

– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

– bardzo dobra znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel) i CAD,

– znajomość j. angielskiego.

Klient oferuje:

–  bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę pracę,

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej,

–  wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,

– możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji,

– prywatną opiekę medyczną,

– ubezpieczenia grupowe,

– Kartę Multisport.

Dodaj swoje CV. Maksymalny rozmiar pliku to: 89 MB.