Poszukiwacze kandydatów

Znajdziemy menadżera lub specjalistę dla Twojej firmy
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji

Rekrutacja

Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz managerskie średniego i wyższego szczebla. Nasze specjalizacje dotyczą obszarów:

Produkcja

Inżynieria

Łańcuch Dostaw

Zakupy

Utrzymanie Ruchu

Jakość

LEAN MANAGEMENT

BHP

HR

Finanse i Księgowość

Sprzedaż techniczna   i Marketing

Administracja

Nasze sposoby na dotarcie do najlepszego Kandydata dla Ciebie to:

Networking

Posiadamy bogatą sieć kontaktów z osobami z różnych branż, dzięki czemu na bieżąco uzyskujemy informacje o sprawdzonych Kandydatach oraz sytuacji w firmach.

Direct search

Wykorzystujemy wiele metod wchodzących w skład poszukiwania bezpośredniego, które dopasowujemy do konkretnych wymagań stawianych nam przez Klientów. Dzięki nim, jesteśmy w stanie zarekomendować precyzyjnie dobranych Kandydatów na dane stanowisko.

Headhunting

Stosujemy tradycyjny Headhunting, co oznacza, że w sposób dyskretny docieramy do osób pełniących określone funkcje, które są oczekiwane przez Klientów .

Baza Kandydatów

Dzięki bazie Kandydatów jesteśmy w stanie znaleźć Kandydata, który spełni wymagania naszego Klienta.

Dla Pracodawcy

Naszym zadaniem w procesie rekrutacji jest dotarcie do Kandydatów najbardziej dopasowanych do profilu danego stanowiska, a także kultury organizacyjnej naszego Klienta. W ramach usługi wykorzystujemy bogate doświadczenie naszych Rekruterów, którzy ekspercką wiedzę mieli szansę wykorzystywać w wielu firmach oraz na bieżąco rozwijają swoje kompetencje w obszarze rekrutacji. Dzięki własnej bazie Kandydatów, sieci kontaktów, udziale w konferencjach, spotkaniom integracyjnym i efektywnemu dotarciu do pasywnych Kandydatów, jesteśmy w stanie znaleźć osoby o wymaganych kwalifikacjach. Prowadzimy zarówno pojedyncze rekrutacje, jak i duże, kompleksowe kampanie rekrutacyjne.

Nasze doświadczenie

• Z sukcesem realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz managerskie średniego i wyższego szczebla w firmach produkcyjnych.
• 40% zrealizowanych projektów rekrutacyjnych zamknęliśmy po rekomendacji jednego Kandydata.
• Pracujemy dla liderów w branży produkcyjnej z terenu woj. dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego i łódzkiego.
• Pracujemy według własnej, autorskiej metody rekrutacji.

Selekcja

Metody selekcji, którymi się posługujemy, to m.in.:

Wywiady kompetencyjne i behawioralne

Za każdym razem dobieramy pytania w taki sposób, aby uzyskać od Kandydatów jak najwięcej informacji, które są istotne z punktu widzenia oferty pracy. Weryfikujemy zarówno miękkie, jak i twarde umiejętności.

Testy językowe i biznesowe

Na życzenie Klienta stosujemy testy biznesowe (m.in.: IML72, MBTI, DISC) odpowiednio dobrane do projektu rekrutacyjnego, uwzględniając preferencje i wymagania Klientów.

Assessment Center

Na życzenie Klienta przeprowadzamy sesje, pozwalające na wielowymiarową ocenę kompetencji Kandydatów. Posługujemy się zadaniami zarówno indywidualnymi (np. case study, in-basket), jak i grupowymi (np. dyskusje, prezentacje, symulacje, zadania wymagające współpracy oraz wyłonienia lidera).

Sprawdzanie referencji

Pozwala nam na rekomendacje Kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają wymaganiom danego stanowiska oraz sprawdzili się w poprzednim miejscu zatrudnienia.

Kontakt z nami

Zgoda na przetwarzanie danych:

*pola wymagane