Szukasz zatrudnienia?

Zdobądź pracę zgodną z Twoimi kompetencjami

Współpraca ze SMART Recruitment niesie ze sobą możliwość przemyślanego rozwoju zawodowego. Zapraszamy do przesłania nam CV wraz z deklaracją, w jakim obszarze specjalizacji chciałbyś się rozwijać zawodowo. W przypadku prowadzenia przez nas interesującego Cię projektu, zaaplikuj na niego – zwiększy to Twoje szanse i przyspieszy proces, dzięki czemu szybciej się z Tobą skontaktujemy i zaprosimy do wzięcia udziału w rozmowach.

Dlaczego warto być SMART Kandydatem?

Doświadczeni Konsultanci

Nasze 10 letnie doświadczenie w obszarze HR i sposób działania na rynku jest gwarantem, że będąc naszym Kandydatem, będziesz uczestniczył w dopasowanych do Ciebie projektach. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie operacyjne. Będziemy pamiętać o Tobie również wtedy, gdy zmienisz pracę i będziesz chciał nam powiedzieć, że to była dobra decyzja.

Twój rozwój zawodowy

W SMART dbamy o stały kontakt z naszymi Kandydatami i aktualizację informacji o nich. Śledzimy zmiany w Twojej karierze. Staramy się Ciebie poznać i to, jakie cele zawodowe chcesz realizować. Wszystko po to, by lepiej dopasować realizowane projekty do Twoich wymagań.

Nasz styl pracy

Odpowiedzialność, skuteczność i dopasowanie – te aspekty wymieniają nasi Klienci, kiedy odpowiadają na pytanie „dlaczego pracują ze SMART Recruitment”. Jako nasz Kandydat możesz być pewny, że tak też będziemy pracować z Tobą.

Bezpieczeństwo

Wszelkie informacje dotyczące Twoich danych są zabezpieczone przed ujawnianiem osobom trzecim i będą wykorzystywane jedynie na potrzeby przeprowadzanych przez nas rekrutacji. SMART Recruitment przestrzega polityki „RODO”.

Proces rekrutacyjny – informacje dla Kandydata

1

Pozyskanie Kandydata lub aplikacja na wybraną ofertę

Możesz bezpośrednio odpowiedzieć na interesującą Cię ofertę pracy. Zamieszczamy je systematycznie na naszej stronie internetowej.

2

Selekcja kandydatur

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszego Klienta, selekcjonujemy zgłoszone kandydatury pod kątem wytycznych związanych z profilem Kandydata.

3

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja kandydatura odpowiada potrzebom naszego Klienta, telefonicznie przedstawimy Ci podstawowe informacje na temat oferty pracy. Jeśli po uzyskanych informacjach będziesz zainteresowany ofertą, umówimy się z Tobą na kolejny etap.

4

Zaproszenie na spotkanie z Rekruterem

Podczas spotkania poznamy bliżej Ciebie, Twoje doświadczenie i umiejętności oraz przedstawimy szczegółowe informacje na temat proponowanego stanowiska. Rozmowa może odbyć się face to face, przy wykorzystaniu Skype lub telefonu. Jeśli spełnisz wymagania naszego Klienta, przedstawimy mu Twoją kandydaturę.

5

Spotkanie z Klientem

Etapy rekrutacji bezpośrednio u Klienta są uzależnione od wewnętrznych procedur rekrutacyjnych. Najczęściej są to 2-3 spotkania indywidualne lub sesje grupowe, sprawdzające Twoje umiejętności i zaangażowanie związane z objęciem danego stanowiska.

6

Decyzja Klienta i feedback

Klient podejmuje decyzję o wyborze najlepszego pod kątem profilu Kandydata. My przekażemy Ci feedback w sprawie wyników rekrutacji. Niezależnie od decyzji Klienta, zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji.