Specjalista ds. Logistyki

  • Full Time
  • Legnica

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive zlokalizowanej w Legnicy, szukamy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– zamawianie części do produkcji seryjnych, pozaseryjnych pod względem prawidłowej realizacji planu produkcyjnego w ściśle określonym terminie, zgodnie z zasadami i umowami z dostawcami,

– monitorowanie dostaw od dostawców/do klientów,

– optymalizacja poziomu zapasów w łańcuchu dostaw,

– planowanie okien ładunkowych  i rozładunkowych dla optymalizacji pracy magazynu,

– kontrola i zarządzanie zapasami części kupowanych w magazynie i transporcie,

– współpraca przy analizie różnic wynikających z inwentaryzacji cyklicznych, semestralnych i rocznych,

– współpraca przy inwentaryzacji semestralnej i rocznej,

– analiza poprawności wysłanych zamówień i wyjaśnienie niezgodności,

– logistyczny nadzór nad wdrożeniem zmian inżynieryjnych ECR i udział w spotkaniach ECR.

Wymagania Klienta:

– wykształcenie wyższe kierunkowe,

– doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku,

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

– bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

– pakiet szkoleń,

– możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w międzynarodowej firmie.

Dodaj swoje CV. Maksymalny rozmiar pliku to: 89 MB.