Chief Accountant

  • Full Time
  • Legnica

SMART Recruitment szuka dla swojego klienta- firmy produkcyjnej z sektora automotive- Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Zakres zadań:

– prowadzenie pełnej księgowości spółki,

– terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE),

– sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do GUS i NBP,

– opracowywanie i uaktualnianie polityki rachunkowości oraz planu kont,

– miesięczna kontrola sald kont księgowych,

– prowadzenie ewidencji środków trwałych,

– współpraca z innymi działami Spółki w zakresie dotyczącym księgowości i podatków,

– tworzenie raportów/zestawień na potrzeby zarządu i centrali,

– nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,

– monitorowanie zmian w przepisach.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),

– min. 3-letnie doświadczenie na stanowisko Chief Accounant, mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,

– bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, MSR oraz MSSF,

– dobra znajomość MS Office i systemu ERP,

– umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

– samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, terminowe wywiązywanie się w obowiązków,

– umiejętności liderskie,

– mile widziane uprawnienia biegłego rewidenta,

– dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Klient oferuje:

– bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– możliwości realizacji własnych inicjatyw.

Dodaj swoje CV. Maksymalny rozmiar pliku to: 89 MB.